בוק בת מצווה, אחד מנקודות המחלוקת הגדולות בין החוגגות להוריהן. בשנים האחרונות, צילומי בת מצווה נהיו חלק בלתי נפרד מהחגיגות ונערות רבות רוצות אותם. עם זאת, הורים רבים לא לגמרי מצליחים להבין ממה הילדות מתלהבות. עבורם, מדובר בסתם צילומים בהם אפשר לעשות קצת שטויות, אז למה להשקיע בזה? לאותם הורים אני אומרת – נסו להסתכל על זה דרך העיניים שלהן.

בשביל לעזור לכם לעשות זאת, בואו ואספר לכם קצת על הטרנד שנקרא בוק בת מצווה. אנסה לענות על כמה מהשאלות הכי נפוצות שאני מקבלת מהורים בכל שנה.

למה בוק בת מצווה נהיה טרנד?

זאת שאלה שאני מאוד אוהבת לקבל משום שהיא שאלה ממש טובה. קשה להגיד מה הדבר שהפך אותו לטרנד חובה בכל אירוע. אם אתם שואלים אותי, נהיה טרנד בעיקר בגלל היצירתיות שבו. הגמישות שבצילומים, בבגדים ובמיקומים נותנים לחוגגת להיות מי שהיא. כל חוגגת יכולה להצטלם איך שהיא רוצה, כמה שהיא רוצה ולהרגיש הכי מיוחדת בעולם. מי לא רוצה להרגיש ככה?

מה אני מקבל?

כשאתם מזמינים בוק בת מצווה עבור הילדה שלכם אתם מקבלים חוויה של ממש. ראשית כל, הילדה יכולה להתלבש בבגדים הכי מיוחדים וחגיגים שיש. שנית, היא מקבלת זמן איכות איתי שיגרום לה להרגיש כמו מלכה. בזמן הצילומים לבוק אנחנו נעבור בין מספר לוקיישנים, נשנה אאוטפיטים ונכין תמונות שילוו אותה שנים. בנוסף, אם תרצו, נוכל להעביר את התמונות לאלבום מודפס ומעוצב.

מה הילדה יכולה לעשות עם הבוק לאחר האירוע?

מה אפשר לעשות עם כל תמונה שאנחנו מצלמים? להנות מהזיכרונות שהיא מעלה לנו. לדעתי, לב ליבו של כל צילום הוא פחות התוצר ויותר התהליך. כמובן שהתמונות חשובות, אך חשוב שכשהילדה תביט בהן היא תיזכר ביום המיוחד שהיה לה. יום בו היא קיבלה את מלוא תשומת הלב ואת התחושה שהיא הכי חשובה שיש.

אני מקווה שהצלחתי להסביר לכם, ההורים, קצת על החשיבות של בוק בת מצווה. בעיני הילדות, מדובר באירוע שמקודש להן, שהן להיות מי שהן ולייצר תמונות שילוו אותן לעד. מבוגרים יכולים לראות את זה כקצת מיותר, בעבורן זוהי עוד סיבה למסיבה. במידה ויש לכם עוד שאלות או שאתם רוצים לקבוע צילומים אתם מוזמנים לדבר איתי! תוכלו ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון שלי: 072-2231104.

072-393-7643