חורף מביא מתח נוסף לעצים ולחקלאות מדי שנה. אם עונת החורף היא קלה או חמורה, זה חכם לתכנן מראש ולנקוט בצעדים הדרושים כדי לשמור על העצים חזקים ובריאים ככל האפשר. אל תניח כי העצים שלך שורדים דרך רוחות החורף, וטמפרטורות נמוכות. אם אתה מטפל בעצים שלך היטב בחורף, יהיו לך עצים בריאים, ותוססים יותר באביב. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להיות טובים יותר בטיפול העצים של אמא טבע.

 

אל תשכחו מים. החורף נחשב לעתים קרובות כמו תקופה גשומה , אבל לעתים קרובות יכולות להיות תקופות ארוכות של מזג אוויר יבש, קר. זה אומר שהעצים שלך עדיין צריך השקייה. המשך להשקות את העצים בבצורת חורף בדיוק כפי שהיית עושה במהלך בצורת בקיץ.

שמור על גיזום העץ. עונת החורף היא הזמן האידיאלי לגזום את העצים שלך, כי הענפים נחשפים טוב יותר ואתה באמת יכול לראות את המבנה. אין לגזום ענפים חיים בריאים, אלא להתמקד במתים והיבשים כי הם המסוכנים. מי שעושה את זה בחורף יחסוך לעצמו זמן וכאשר מזג האוויר ישתפר יהיו לו עצים בריאים באביב.

מקום מחמם לפני שיהיה מאוחר מדי. הזמן הטוב ביותר להניח שכבה טובה של אלומיניום אורגני קומפוסט הוא בסוף הסתיו או בתחילת החורף. פעולה זו תסייע לשמור על החום שיכול לפגוע בשורשי העצים. תחשוב על שכבת חימום כמו שמיכה שמירה על ה “רגליים” של העץ שלך חמים בחורף.

שימו לב לענפים עם סיכויים לשבירה אפשרית. חורף הוא זמן מעולה עבור ענפים להתנתק מהעצים. זה לא רק בגלל המשקל הנוסף, אלא גם בגלל העץ שיתקשה, ויכול להיות חלש יותר ורגיש יותר לרוחות חזקות. כדי למנוע מצבי נזק לעץ שלך ולבית יש לגזום מוקדם בחורף או כאשר העץ הופך חשוף בסוף הסתיו. באופן ספציפי, אם יש לך עץ עם פגיעה מעוצבת כמו “V” עמוק רצוי לגזום אחת הרגליים וזה יעזור להגן על העץ מפני שברים.

אנו מקווים שמצאתם את הטיפים האלו שימושיים לתחזוקת העץ בחורף. זכור, עצים מאושרים בחורף אלו עצים מאושרים באביב.

 

טופקאט שירותי עץ היא חברה באזור המרכז וראשון לציון המתמקדת בהסרת עצים מומחים בגיזום עצים. אנו גאים על מתן שירות לקוחות ברמה הגבוהה לשביעות הרצון של הלקוח.

עם מעל 23 שנות ניסיון, דן וצוות המומחים רוצים להזכיר כמה עבודת עץ יכולה להיות מסוכנת. תן לנו לעזור לך לטפל בעצים בסביבת מגוריך ואנחנו נעשה את זה בבטחה וביעילות. התקשר היום לקבלת הערכה בחינם (072) 393-7643

072-393-7643