מנסה לטפל בהסרת העץ לבדך אם זה שבר או עץ חולה. לא רק שזה לוקח הרבה זמן כוח ומאמץ, זה גם דורש כלים ומכונות שלא כולם מחזקים בהישג יד. בימים אלה זה הכל על “עשה זאת בעצמך” לוקחים פרויקטים קשים לידיים רק מלהסתכל על YouTube אתה תראה מאות קטעי וידאו המתעדים כיצד מסירים עץ בצורה מקצועית אבל זה משתבש. אולי זה מצחיק באותו הרגע אבל זה בטח היה מצער מאוד עבור האדם אשר גג או המכונית שלו נהרסה!

 

כאן בטופקאט, אנחנו מודאגים מאוד לנושא הבטיחות ומניעת תאונות מיותרות כאשר מסירים עץ. לכן יש לנו להכין עבודת שטח את הסרת העץ בצורה שתיהיה בטוחה ויעילה.

 

ראשית, להישאר מעודכן במצבם של העצים שלך. ביצוע בדיקה יסודית בעצמך לפחות פעם בשנה, יעזור לך לשמור על העצים שלך ולקצץ בעלויות כאשר העץ צריך “רופא”. עצים תמיד משתנים וצומחים, כמו כל היצורים החיים, ולכן חשוב לשמור על תשומת לב לשינויים הרעים. חפשו ענף לא אופייני ושפך עלים, עלים מתים כאשר הם צריכים לגדול, וסדקים או שברים בגזע העץ או בענפים. סימנים אלה נותנים לנו סימן למחלה אפשרית, לעץ ​​בריא יש שפע של עלים תוססת וענפים חזקים כדי לתמוך בצמיחה.

 

לאחר מכן, בדיקת גודלם של העצים. אם העץ שלך הוא פחות מ 20 מטר והקוטר הוא פחות מ 10 אינץ ‘, אז סביר להניח שתוכל להסיר אותו בעצמך.אם מדובר במשהו גדול יותר אתה צריך ליצור קשר עם איש מקצוע. כאשר מסירים את העץ, יש לבחון אם יש בסביבה דברים חפצים שיכולים להיפגע בזמן הסרת העץ. עצים נפגשים לעתים קרובות עם חוטי חשמל ברחבי השכונה שלך וזה יכול להשפיע על התקינות שלהם. שימו לב גם להיות מודעים לנוף אחר, כלי רכב, מבנים וגדרות כי העץ יכול להזיק אם נפל בדרך הלא רצויה.

 

כאשר מתכוננים לכרות את העץ למטה,יש להסיר ענפים רבים ככל שתוכל לפני כריתת העץ. זה יגרום לתהליך להיות הרבה יותר קל. כאשר אתה חותך לתוך העץ, קוצצים v- חריץ מול הכיוון שאתה רוצה שהעץ יפול. יש לעשות זאת גם בצד השני של העץ, וזה צריך להיות על 2 ס”מ מעל בצד הנגדי של החריץ המקורי. העץ צריך ליפול בכיוון המיועד כאשר הצעדים הנכונים נלקחים.

 

לבסוף, העצה החשובה ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם הוא שכדאי לדעת מתי להתייעץ עם איש מקצוע. בין אם אתה רק צריך עצה, הערכה עבודה שתעשה עבורך, לדבר עם מישהו עם ניסיון רב שנים בהסרת עצים יחסוך לכם אינספור שעות ואלפי שקלים. סביר להניח כאשר אנשים מנסים להסיר עצים בכוחות עצמם, הם בסופו של דבר מוצאים את עצמם עם בעיה גדולה יותר כאשר הדברים משתבשים. עם מעל 23 שנות ניסיון, טופקאט שירותי עץ יכולים לענות לך על כל השאלות לעזור לך להסיר את העץ שלך בבטחה.

 

אנחנו רוצים לעזור לך לחסוך זמן וכסף, אבל גם לשמור אותך ואת המשפחה שלך בטוחה מכל הסכנות בהסרת עץ! התקשר אלינו היום לקבלת הצעת מחיר על כריתת עצים וגיזום עצים בסביבת מגוריך (072) 393-7643

072-393-7643